| Anonimu19 a întrebat:

Astazi ma jucam ceva pe laptop si am observat ca mi-a cazut o tasta, tasta D. Am incercat sa o pun dar tot cade. Laptop este un Lenovo ideapad 330. Are cineva vreo idee?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai un adeziv tip "Super Glue", "Picatura" sau asemanator si dexteritate manuala /pricepere, atunci se rezolva problema.
Daca nu reusesti, atunci il duci la un sevice, sa-ti schimbe toata tastatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil să nu ai vreun ciocan prin preajma la nevoie? (apropo am pățit asta si eu cu tasta A eram transpirat puțin si langa mine statea un prieten, ne-a zgâlțâit ca părinții la teză.)