| Ahlowi a întrebat:

Salut.
Astazi mi-am cumparat o tableta (Vonino Orin HD).
Pe ea am Android 4.2.2.
Cand vreau sa descarc ceva din Magazin Play imi da o eroare,si anume : Aplicatia X,Y, Z, nu s-a putut descarca din cauza unei erori 403.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| kevinnn19 a răspuns:

Cred ca ai cam gresit categoria(nu stiu sigur daca in ziua de azi tableta se afla la categoria dragoste&sex si nu la tehnologie) dar totusi sa incerc sa-ti raspund s-ar putea sa nu fie compatibil aplicatia pentru tableta ta sau incerca sa opresti tableta de 3 ori la rand si apoi incearca din nou.