| GoGames_Comunitatea_1999 a întrebat:

Astăzi mi-am refăcut Windows-ul la laptop dar cand am băgat cablul de la internet in el nu a mai mers. Am un router HG658 de la Romtelecom si laptopul este Hp G7. Wirelessu' la router merge dar nu am driverele băgate in laptop si nu pot folosi wireless. Prin cablu ar trebui sa meargă. Imi puteți da un sfat?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului de la laptop si descarca driverele de retea.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai nu probezi daca merge, ne intrebi pe noi?

| RaduTN a răspuns:

Descarcă driverul Lan pentru conexiunea prin fir si driverul Wireless pentru wi-fi de pe siteul producătorului.