| lBroken69 a întrebat:

Astazi mi-am scos telefonul din buzunar si din nefericire am observat ca s-o indoit, undeva in partea de mijloc catre sus, se poate repara chestia asta? Este un Huawei P8Lite.

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da,se poate repara.
Daca ai garantie te sfatui sa mergi sa il lasi in garantie si sa le povestesti situatia, spui ca daca nu acopera garantia platesti dar sa ramana valabila garantia. ei iti vor inlocui capac spate foarte usor si il trimit inapoi, plus ca mai ai si garantia valabila. Poti merge si la un service in oras dar pierzi garantia.

| lBroken69 explică (pentru DenisIonut01):

Uita-te un pic sa vezi cum e telefonul.E indoit telefonul frate.Capac nu are pe spate, e ca la iphone, doar in service se poate scoate afara bateria.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru lBroken69):

Unde sa ma uit...
ah inseamna ca mai trebuie sa slabesti laughing. nu cred ca mai e valabila garantia, dar poti incerca.

| Anonim0204 a răspuns:

Buna! Ma numesc Dark*, eu te voi ajuta cu problema ta:
Intrebati: Cum s-a indoit?
Raspuns*: Incearca sa mergi cu el la un "Servis de telefoane" sau la unu magazin unde se repara telefoane happy Bafta!

| lBroken69 explică (pentru Anonim0204):

Nu imi pot da seama(scapat nu a fost pe jos)

| BlankyFOXy a răspuns:

Daca ai garantie este usor.
daca nu strange bani. DA MERGE REPARAT

| Glajariu_Adrian_1996 a răspuns (pentru BlankyFOXy):

Si la mine ii indoit si am p9 lite

| Twit91 a răspuns:

Salut! Am și eu un p8 Lite de 2 luni și ceva și nu am avut întâmpinat problema menționată de tine, probabil că l-ai ținut în buzunarul de la spate nu? Huawei P8 Lite este destul de slim, iar telefoanele slim sunt destul de sensibile la indoit. Probabil că dacă aveai grija mai mare nu s-ar fi îndoit.