| George1510 a întrebat:

Astazi mi s-a intamplat un lucru foarte straniu. Aveam PC-ul deschis, si la un moment dat l-am lovit din greseala cu scaunul (nu ceva nemaipomenit), mi-a disparut imaginea de pe monitor si asa a ramas. Un restart, doua, trei, nimic... Unitatea da impresia ca functioneaza la parametri optimi (nu scoate zgomote nespecifice), cablurile stau bine la locul lor, praf in el nu cred ca are avand in vedere ca acum vreo luna si ceva l-am curatat... Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc pentru eventualele raspunsuri

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Monitorul e de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate toate componentele și pune-le la loc, posibil să se fi mutat ceva foarte puțin și nu mai face bine contact.