| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand esti pe facebook si in dreptul unei persoane apare o bulina verde si scrie web inseamna ca este conectat de pe pc sau telefon? Dau funda pentru cine imi poate explica cum sta treaba!

Răspuns Câştigător
| XminyoongiXx a răspuns:

Cand apare WEB inseamna ca este pe calculator, iar cand apare MOBILE este pe telefon. Dar nu de fiecare data arata cum trebuie, de obicei cand sunt pe telefon arata WEB laughing ce sa-i faci nu gandeste bine facebook-ul laughing > pup < :* Funda > :3

1 răspuns:
| Joker11 a răspuns:

Cand apare WEB inseamna ca este pe calculator, iar cand apare MOBILE este pe telefon. Dar nu de fiecare data arata cum trebuie.