| th3on3 a întrebat:

Atunci cand incerc sa instalez Windows 7 de pe un stick boot-abil facut cu YUMI, primesc urmatoarea eroare [Minimal BASH- like line editing is supported. For the first word, TAB lists possible command completions...] atunci cand dau sa-mi ruleze iso windows. Tin sa precizez ca inainte avea si Ubuntu in dualboot dar acum apare de selectionat doar Windows 7. Daca cineva a mai intalnit aceasta problema si a reusit s-o rezolve si vrea sa ma ajute, ii raman dator. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Formateaza partitia C inainte de a te apuca de instalat! Ma dor degetele de cate ori am scris asta!
http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/

| th3on3 explică (pentru K0sti):

Multam! De obicei formatez direct din setup-ul la windows atunci cand imi cere sa selectionez partitia pe care sa fie instalat windows-ul.

| K0sti a răspuns (pentru th3on3):

Gresit! Cu placere!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incerca sa-l faci cu rufus