| IonutCocis1 a întrebat:

Salut, aveti idee in cat timp raspunde Instagram/Facebook la e-mail pentru ca mi-au dezactivat instagramul pe degeaba și le am trimis mail cu ce au cerut de 3 săptămâni
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă să te reconectezi de pe calculator, mie așa mi-a mers

| Violleta2022 a răspuns:

Ia de citeste regulamentul si conditiile de folosire ale instagramului, ca sa vezi ce NU ai voie sa faci pe Instagram, si sa intelegi in final, de ce ti-au dezactivat contul, fiindca pe degeaba, chiar nu ti-l dezactiveaza nimeni.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Pe degeaba" nu se dezactivează. Ceva tot s-a întâmplat. happy
Poate că ai fost raportat...
Dacă actele trimise corespund 100% cu cele mentionate in formularul de inscriere, atunci se rezolvă in câteva zile.
Dacă ei râmân tăcuți, inseamnă ca au găsit nereguli.

| IonutCocis1 explică (pentru floresdemayo):

Pe degeaba însemnând adunarea fake de follows ceea ce eu nu am făcut niciodată, aveam contul pe public si îmi dădeau unul altul follow, atâta tot?

| ReignForest a răspuns:

și mie mi-a dezactivat Instagram 2 conturi unul cu 60k.Au răspuns atunci la mail, dar din cauza mea nu a mers.Le-am m-ai trimis mesaje, dar nu răspund.Deci nu ai șanse să îl recuperezi.