| FlaviusPk99 a întrebat:

Salut, azi am avut nevoie sa folosesc Yahoo Messenger. Totul bine si frumos, l am instalat si mi am bagat id si pass, dar nu mi a mers. Datele stiu sigur ca erau bune deoarece exact atunci am facut contul. Am incercat de n ori, dar mereu scrie asta: "there might be a problem with your internet conection..." cum as putea rezolva problema?

3 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Vezi daca functioneaza conexiunea la internet. El asta zice... ca nu.

| FlaviusPk99 explică (pentru cby):

Pai vorbeam cu cineva pe skype cand faceam aia, deci nu e de la net.

| sosostore a răspuns:

Daca este facut de mult contul este posibil ca cei de la yahoo sa iti fi sters contul pentru inactivitate, sau atunci cand introduci parola trebuie sa scrii cuvantul cu iar prima litera sa fie cu litera mare. Exemplu90