| Adex12k a întrebat:

Azi am incercat sa dau update la Windows. Am intrat în start menu, am scris Windows Update și l-am accesat. Mi-a găsit toate update-urile(212) și am dat să le instaleze. Când a ajung la 114 se instala Update pentru Windows 7. L-am lăsat așa timp de 3 ore și ceva și tot asta instala, așa că am oprit PC-u dar nu l-am mai pornit pentru că trebuia să plec. Are ceva că l-am oprit când își dădea update? Dacă nu a afectat nimic, as putea sa incerc sa ii dau iar update? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adex12k explică:

Am avut si eu Windows 7. Niciodata nu-l actualizam pentru ca se oprea pe la 3% si nu mai incarca, plus ca mergea si PC-ul greu. Eu le-am dezactivat. Nu mi-e frica de virusi, ma apar singur fara antivirus.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

In mod normal si acolo spune ca nu trebuie oprit, dar norocul tau este ca are si un sistem de siguranta, safe mod si recovery... ar trebui sa mai mearga.

| Adex12k explică (pentru Crackman):

Și dacă se blochează iar la 53% când scrie Update pentru Windows 7 ce fac?

Nu s-a afectat nimic. Va relua actualizarea imediat dupa pornire.

| Adex12k explică (pentru AppleFanBoy):

Și dacă se blochează iar la 53% la Update pentru Windows 7 ce fac?

| Adex12k explică (pentru Adex12k):

Am avut si eu Windows 7. Niciodata nu-l actualizam pentru ca se oprea pe la 3% si nu mai incarca, plus ca mergea si PC-ul greu. Eu le-am dezactivat. Nu mi-e frica de virusi, ma apar singur fara antivirus.