| AlecsLexx a întrebat:

Azi am incercat sa instalez a doua placa video pe calculator. Windows-ul a inceput automat cautarea driverelor, iar cand le-a terminat de instalat tema de la taskbar s-a setat pe Basic. Am incercat sa schimb culoarea, dar nu mai pot. Are doar optiunea Basic. Am scos placa video, am reinstalat driverul, dar tot nu merge. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Sika13 a răspuns:

Poate o fi de la driver

7 răspunsuri:
| Sika13 a răspuns:

E placa mai veche si nu iti vede aero am patit-o si eu happy

| AlecsLexx explică (pentru Sika13):

Sika, am i7 si GTX 650 happy. Care e problema? Mi-a mers inainte, nu merge acum. happy

| Sika13 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Incearca alta placa video si vezi daca tot asa iti face

| AlecsLexx explică (pentru Sika13):

Problema nu e de la placa video, a mers perfect pe ea. La troubleshoot nu detecteaza nimic. Cu un rating la Aero de 7.4 nu imi dau seama de la ce ar putea fi.

| AlecsLexx explică (pentru Sika13):

Asa am crezut si eu...Dar i-am facut update si la fel. Am incercat si cu versiunea cu care a venit placa video si la fel. Mai bine ma dau batut. happy Nu merge nici 'fortat', cu alt program sau ceva...

| Sika13 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Incearc-o pe alt pc cu windows 7 si vezi daca vede aero si daca nu vede nici pala inseamna ca s-a ars un condesator cv

| AlecsLexx explică (pentru Sika13):

Am rezolvat. happy Incompatibilitate cu iDisplay. happy

| Sika13 a răspuns (pentru AlecsLexx):

Poate o fi de la driver