| alexkyru a întrebat:

Salut.Azi am intrat pe pagina oficiala de la Apple si in sectiunea store este iphone4 la $0.Este posibil sa fie gratis? http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family /iphone/iphone4

1 răspuns:
| Luxeternus a răspuns:

Avand in vedere ca Iphone 5 ne bate la usa, Iphone 4s este gratuit acum dar trebuie sa iti faci contrat cu retelele de telefonie de la ei.Mi se pare ca este un contract pe 2 ani de zile si telefonul merge numai in acele retele. Oricum numai daca esti cetatean US poti sa iti iei un Iphone 4.