| Jbq a întrebat:

Azi am schimbat parolaa de la wifi-ul meu de la clicknet romtelecom modelul Huawey HG655b. Toate bune si frumoase pana cand mi s-a deconectat automat de la el. Wirelesul merge insa calculatorul meu nu se poate conecta la el zice : "The settings saved on this computer for the network do not match the requirements of the network ". Ce sa fac... acum am pus intrebarea de pe alt wifi al vecinuluihappy

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Pai clar lucru TOATE BUNE SI FRUMOASE laughing ai schimbat parola si s-a deconectat pentru ca parola cea veche nu mai este, acum cauta din nou wifi-ul tau si introdu noua parola.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai dat nici un detaliu despre sistemul de operare.
Ideea e că trebuie să ștergi rețeaua wireless salvată.