| denisTiky a întrebat:

Azi am vrut sa joc ceva pe pc si nu mai mergea tastatura. Pur si simplu tastatura lumina insa nu functionau tastele. Am tot scos usb-ul is l-am bagat iar in speranta ca va merge, dar nu a mers. Asa ca am pus alta tastatura, ( MARVO Scorpion k636) aceasta cand am pus-o am putut sa fac orice pe ea. Intrebarea este: ce sa fac ca sa mearga din nou tastatura k632?

P.S: Cand puneam tastatura k632 pe back panel nu imi arata ceva notificare pe pc cum ca as fi pus ceva tastatura, dar cand o puneam pe front panel imi arata o notificare cum ca nu a recunoscut tastatura... ceva de genul.

Aici aveti si o mica poza care mi-o arata in momentul in care am pus tastatura in front panel (nu imi arata asta cand o puneam in back panel):http://imgur.com/a/5bvAZ
DAU FUNDA PRIMULUI RASPUNS CARE MA AJUTA

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Este stricat portul usb sau portul de la tastatura.

| denisTiky explică (pentru iwefgOficiall):

Nu e stricat. Am pus un stick un portul ala si a mers. Iar daca era stricat ala de la tastatura nu mai lumina