| Vectra1 a întrebat:

Salut, azi de dimineata cand am vrut sa aprind laptopul nu mergea ( se aprindea dar nu afisa nimic pe ecran; se auzea si sunetu de la windows WELCOME ) si as vrea sa umblu eu in el, e HP pavilion dv9000 ( am citit ca poate s-a desprins grafica de pe placa ) Ce sa fac... DAU FUNDA ( daca ar fi sa il duc la service cat mi-ar lua )

2 răspunsuri:
| Vectra1 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=bnkQNmKauEc cat ar lua sa faca asta... ca eu nu cred ca voi reusi

| K0sti a răspuns (pentru Vectra1):

Degeaba, nu tine, defectul reapare in cateva zile!