| 123654 a întrebat:

Salut, azi dimineata am observat ca-mi apare un ' triunghi ' galben cu semnu' exclamarii pe el jos in taskbar la internet. Internetul merge dar pe laptop nu. Imi arata ca am conexiune broadband dar pana in ziua de azi niciodata n-am avut asa ( conexiune broadband ). Am internet de la ups.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate modemul din priza cateva secunde apoi baga-l iar.Verifica si cablul care iti iese din modem si intra in laptop.

| Bull4ever a răspuns:

Lucrez in domeniu acesta, deci eu te pot ajuta.
Dar am nevoie de mai multe detalii, spre exemplu: ce conexiune folosesti (cablu de retea sau wifi pe laptop)