| KoJo07 a întrebat:

Salut,azi eram pe Facebook, intrasem pe profilul unei persoane si acolo imi apare o notifcare in care imi spunea ceva legat de informatiile publice din profilul meu (detaliile de la profil), daca vreau sa le fac publice sau sa le modific, nu mai stiu exact.De ce trebuia sa imi apara aceasta notificare/mesaj pe profilul altei persoane?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar tu poți vedea notificarea, nu și ea, chiar dacă vezi că apare pe diferite profiluri, pe care le vizitezi.

| Edmonds2342 a răspuns:

Pentru ca acela e contextul. În momentul în care intri pe contul cuiva, tu vei vedea ceea ce persoana respectiva a decis sa facă public. Le fel și la tine.