| Intrebari373626 a întrebat:

Salut! Azi m-a deconectat de pe contul de Instagram si am uitat parola si cand dau sa o resetez pe numar nu primesc sms si daca dau pe mail, primesc mail-ul si cand apas pe link imi da eroare. Oare este de la server? Daca ma puteti ajut va rog frumos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si eu am patit acelasi lucru, am un cont mai vechi pe care incerc sa il reactivez de mai bine de un an. Nu mai am acel nr de telefon iar pe email ori imi deschide o fila google si imi da eroare ori ma trimite direct pe Instagram la contul meu actual si imi spune ca parola nu poate fi schimbata. Sper sa reusesti

| bogdanmanevra a răspuns:

Ce fel de eroare iti da, in primul rand?

| BAM05 a răspuns:

Mie nu imi merge sa pun la story o poza cu orice melodie de la ei. Am dezinstalat aplicatia de vreo 2 ori, la fel am repornit si telefonul