| Flar3 a întrebat:

Salut! Azi mi-am luat boxele Marvo SG-118. Am avut inainte alte boxe care au sunat si bazait in ultimul hal. La fel mi se intampla si cu astea noi. Ce credeti ca as putea face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu boxele sunt defecte, amplificatorul este defect acela trebuie reparat schimbat piese reglat si curațat toti potentiometrii cu sprai contact ca din cauza lor bîzîie ca dracu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-e clar ca problema nu este de la boxe? Ci de la dispozitivul la care le conectezi.

| Flar3 explică (pentru darrio2007):

Ce as putea sa fac? Iti ofer funda

| Flar3 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi frumos

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Flar3):

Multumesc si eu pentru fundă, ce marca este amplificatorul?