| Vali_Valentin_1986 a întrebat:

Salut azi mi am luat gta 5 si cand il deschid imi zice :set screen resolution to.
Cand il deschid se aud doar sunetele dar ecranul e negru
cum schimb rezolutia din joc?

3 răspunsuri:
| Flr_Florin_1997 a răspuns:

In joc nu cred ca merge, incearca sa schimbi rezolutia la Pc

| Samy12YT a răspuns:

Sa achimbi rezolutia la pc la cat iti spune acolo ar fi singura solutie

| Vali_Valentin_1986 explică:

Am schimbat rezolutia la monitor adica am dat click dreapta si screen rsolutin si am setat de acolo dar e la fel si trebuie sa schimb cumva rezolutia jocului din afara lui ca el porneste automat pe una prea mare cred sau prea mica