| Ryder95 a întrebat:

azi mi-am rootat tableta (Galaxy tab 2)...totul a decurs bine, insa cand am intrat in "spatiu de stocare" la cardul de memorie imi zicea sa-l introduc ...desi era deja... apoi l.am bagat in telefon crezand ca o sa mearga...dar nici el nu-l recunoaste...Ce sa fac cu cardul sd sa mearga?

Răspuns Câştigător
| aleszander a răspuns:

Simplu: il introduci in calculator, salvezi toate datele de pe el, il formatezi, pui inapoi datele, il introduci in tableta, si daca nu merge, cumpara-ti alt card de memorie, ca asta e mai mult ca sigur stricat!
Mult noroc!