| OmObisnuit a întrebat:

Salut, băiatul meu tocmai mica dărâmat monitorul de pe birou și acum pe margini se văd culorile verde mov albastru și roșu iar în mijloc se vede normal.Mai pot sa îi fac ceva sau trebuie sa cumpăr altul? Nu vreau sa îl duc la un service ca mă costa prea mult și mai este și vechi.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Intri din pc in setarile monitorului te duci i setari cauti setari imagine si poate rezolvi ceva de acolo un reset automat la imagine