| cristianmihai1 a întrebat:

Salut băieți, am întâmpinat și eu o problemă zilele acestea. Venisem acasă, am pornit psul, și când sa întru pe fifa, se auzea un bâzâit în ps, credeam ca tine puțin timp dar se aude ca un bătut sau cum ar sacada hdd-ul. O sa las un link unde puteți auzi și dvs. cum se aude și as vrea sa aud niște rezolvări, mulțumesc anticipat! https://file.io/LWXfjcYifmHJ

Dacă am încălcat regulile cu link ul sau ceva, îmi cer scuze. Țin aa menționez ca ps-ul merge, n-are treaba, doar ca se aude foarte tare chiar. Vreau rezolvări!

Răspuns Câştigător
| IonutIBM a răspuns:

Poate fi de la praf

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai pornit psul? Sau fîsul

| raMLesS a răspuns:

Daca dai funda iti zic

| Zuzu1991 a răspuns (pentru raMLesS):

Si asa ajungi campionul zilei rolling on the floor
da' mie funda, nu' lui big grin rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| raMLesS a răspuns (pentru Zuzu1991):

Da laughing laughing pacat ca acum nu se mai da campionul zilei.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru raMLesS):

Da, pacat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am gasit nimic la acel link. Fisierul a fost sters. Mai ataseaza inca o data.

| patrunjjel a răspuns:

Ps - playstation sau Pc - personal computer?
Nu functioneaza link`ul