| 34679953225 a întrebat:

Salut baieti, mai am si eu o problema: Azi mi-am dat resetare la laptop (Acer Aspire E15) si nu imi mai apare iconita de la chrome si restul, imi apare doar cea cu cosul de reciclare. Ce mai trebuie sa instalez sau ce are?

Răspuns Câştigător
| VoltsLife a răspuns:

Ce windows ai ca daca ai 10 du-te la bara de search si scrie Chrome
si daca nu-ti apare cauta internet explorer si instaleaza chrome de pe el. daca ai 8.1 daca iti apare taskbarul de jos s-ar putea sa ai internet explorer deja acolo daca nu apasa pe butonul de windows de pe tastatura si du-te la cautare sau la search si cauta chrome/internet explorer. Pe windows 7 tot cu search o faci

1 răspuns: