| Xfactor_5419 a întrebat:

Salut baieti\fete am si eu o intrebare care as vrea sa o aflu cat mai repede ea este urmatoarea; Eu am fifa 2011 demo si cand intru in fifa fac acel sut la poarta dar imi merge foarte greu si jucatorul nu se vede foarte bine ce este asta? merge greu dar cand intru merge repede adica reclamele la joc merg repede dar de ce jocul merge greu?

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pentru ca nu te incadrezi la cerintele jocului. baga id de mes adi_gabor92 si iti spun mai multe despre joc

| Gizăz a răspuns:

Pentru că nu ai PC suficient de bun pentru FIFA 11. Fă un upgrade sau i-ați altul.