| razvyrazvu a întrebat:

Salut/Buna all.As dori sa-mi iau o copie de Iphone. Vreau sa stiu daca are cineva si daca e multumit de el.happy

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Hei! happy Are prietena mea.La inceput avea niste probleme cu meniul si cu difuzorul, nu se prea auzea...A trebuit sa il inlocuiasca. Bateria se descarca super repede. Sau poate a avut ea ghinion si a nimerit unul foarte prost. laughing Cert e ca nu este foarte multumita de el, da' are si parti bune. happy Depinde de unde il ei. Ea si l-a achizitionat de pe net si a luat o semi-teapa. Sa nu te astepti la cine stie ce de la el. big grin

5 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Iphone-ul original are si asa o gramada de defecte dar minte o copie...parerea mea ia-ti unul mai putin "modern" si mai folositor.Telefonul a fost inventat pentru a intretine discutii la distante relativ mari nu sa te joci pe el.

| xClementine a răspuns:

Atunci, razvyrazvu, iti sugerez sa urmezi sfaturile celorlalti...Ia-ti alt telefon decat o copie. Nu se stie cat de bun sau cat de prost il nimeresti, da' eu n-as risca. big grin

| Stepfan a răspuns:

Nu, nu am, insa are un prieten. De bun ce e nici nu-l foloseste.
Ia-ti un telefon mult mai ieftin, decat IPhone copiat.
Succes.

| razvyrazvu explică:

Annabeth, tot de pe net vreau sa-l iau si eu.

| razvyrazvu explică:

Ma mai gandesc.Merci pentru sfat!happy