| CristianXP25 a întrebat:

Salut/Buna, am si eu nevoie de ajutor.
Am nevoie de un laptop, buget 1500lei ceva destul de ok atat pentru gaming cat si office
nu pot depasi bugetul, conditia finala.
p.s
sunt constient ca la acest buget nu se poate un laptop ultra gaming, dar cel putin mediu in gaming, fara lag in task -uri.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Laptop la 1500 cpu i3, i5, i7 generatie de la 6 in sus, ram 4, 8, 16gb, hdd ssd 256, 512 gb, placa video dedicata 2gb.Un hdd nou ssd 256gb e 200 lei, memoria la fel se poate schimba.Gasesti pe olx conteaza si cum arata cauta ceva mai nou mai gasesti chiar in garantie nu lua vechituri

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

La banii astia nu gasesti asa ceva.
Poate sh dar nu recomand.

| Wr3nch a răspuns:

Medium gaming la 1500 de lei?laughing)nici vorba boss, nici second nu ai sanse. Asa mai bine o unitate second, acolo mai is sanse (fara periferice si monitor evident.)

| thepurge9005 a răspuns:

Nu ai cum omule, mai asteapta si pune inca 1500 si construieste-ti un pc de buget