| Zer0Ro a întrebat:

Calculatoruo meu refuza sa se stinga. Cand dau pe Shut Down, toate bune, se stinge normal, dar dupa 1-2 secunde porneste iar. Am avut niste pene de curent, si sora-mea care mi-a daramat boxa in spatele calculatorului si s-a blocat imaginea si sunetul, asa ca l-am oprit de la buton. Ajutor, va rog!

Răspuns Câştigător
| Glasshead a răspuns:

Am patit. Tot ce trebuie sa faci e sa deschizi capacul calculatorului si sa scoti bateria rotunda, sa lasi 10 secunde fara ea, si apoi o pui la loc. ATENTIE: Toate aceste opratiuni trebuie facute cu deviceul scos din priza, astfel iti poti provoca daune fizice majore. Merit funda?

2 răspunsuri:
| Zer0Ro explică (pentru Glasshead):

Am desfacut capacu si am atins niste fire si bateria, dupa ce am terminat de umblat si l-am stins s-a stins normal si nu s-a mai aprins singur.

| Glasshead a răspuns (pentru Zer0Ro):

Deci ai rezolvat_o nu?