| Benyamin173 a întrebat:

Cam care este dimensiunea recomandată pentru o carcasa de gaming?
Deoarece ma gândeam sa cumpăr această carcasă si nu stiu daca este buna,dacă are un airflow bun, si daca dimensiunea si airflow ul compensează punerea maxima a 4 ventilatoare. https://www.forit.ro/carcase/cooler-master/178676-master box-mb600l-red/
O puteti cauta si pe pc garage dacă va este mai ok dar aici am gasit o cel mai ieftin! Este ok dacă am un birou cu lățimea de 48 de cm?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Atata timp cat tu o lasi sa "respire" si nu o infunzi la perete extrem de mult, e ok oricum.

| debarasator63 a răspuns:

E ok, dar vezi ca are doar 1 ventilator inclus, care e ok. Daca vrei 3 iti mai cumperi tu 2 (iti recomand Fractal, sunt un pic mai scumpe dar sunt ff ok). Site-ul e ok, aduce marfa din Ungaria.

| Benyamin173 explică:

Ok,va multumesc!