| Paulicass a întrebat:

Salut cam cat dureaza sa-ti instaleze internet la rcs & rds am facut astazi contract si mi-a zis in maxim 10 zile? sunt din Bucuresti si sunt dintr-o zona in care ei au acoperire mersi

Răspuns Câştigător
| Psihologul_5598 a răspuns:

Pai se nimereste ca unchiu meu sa aiba contract cu rcs rbs.Lui iau pos intrenet cam in 7 zile sau mai potin nu tin minte f bine.Dar in orice caz o sati bage mai repede de 10 zile.

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Depinde la unii lau instalat in aceeasi si in schimb la altii tocmai dupa 2 luni daca te duci mai des peste ei vin mai repedefunditabig grin

| Digital112 a răspuns:

Daca iti zic nu cred ca ma crezi ( eu am facut contract cu ei pe 10.09. 2007 si au venit sa mi-l faca tocmai in intr-o luni parca pe luna a 1 sau a doua )

| MoonLight a răspuns:

Cand mi-am pus eu rds & rcs in contract scria ca in 2-3 luni pun netul. si crede-ma ca mie imi venea sa innebunesc! Pana la urma dupa multe vizite si telefoane la ei la sediu am primit net in cam 15-20 de zile de la semnarea contractului. Depinde si de tupeu. daca vede ca nu te intereseaza te amana si te tot amana. Batei la cap ca sa poti primii cat mai repedehappy