| KarmaAkashi a întrebat:

Salut,cam de 2 luni m-am lăsat de fumat și fumez țigara electronică, am un Voopoo Argus GT dar am anumite probleme cu el dintr-o dată la rezistenta mi-a urcat la 0.30 de la 0.22 și acum nu mai pot trece de power 40 nu mai pot urca, am schimbat rezistenta și face la fel.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arunc-o si renunta total la vapat!
Oricum vapingul produce mai mult rau plamanilor decat produce o tigara cu icotina. Mii de copii americani si canadieni au murit in urma vaparii.
De aceea este deja interzisa in America, Canada si Australia!
mai bine ca s-a stricat, ata ia-l ca un semn ca trebuie sa renunti chiar azi sa-i mai bagi otrava in plamani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu ai renuntat la fumat.
Defectiunile de la tigarile electronice sunt foarte comune si dese. Decat sa stai sa carpesti la el mereu mai bine iti iei altul.