| Gabriel_Mario_1987 a întrebat:

Salut Cam de azi am probleme cu Youtube-ul nu m-a lasa sa vad videoclipuri nici sa dau click pe un video de pe google care e pe Youtube va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca merge fara sa stergi si acel fisier.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi detalii, iti da o eroare de cod sau ceva de genul acesta? Pentru ca nu imi pot da seama din ce ai spus ca nu te lasa, ce iti apare, ce notificare/eroare?

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru anonim_4396):

RobertN unii imi spun ca e de la Adobe dar am Adobe ai aici o poza: http://imgur.com/gallery/vqMzb Pls ajuta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

La tine practic, incarca html-ul mai intai, dar se opreste doar la atat. Nu inteleg de ce restul scriptului nu ti-l incarca, sincer, incearca cu alt browser, chiar nu vad, nu am intampinat, sa nu incarce tot scriptul, ori internetul tau este extrem de slab la viteza, virusul/malware-ul nu cred ca facea astfel de chestii, deci, nu am habar.

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si cu alt browser am incercat Opera, Torch, Internet Explorer, UC ETC Dar tot la fel nu incarca restul scriptului am cel mai bun antivirus folosesc 4 Avast/Norton/AvastPro/AvastStart Astea is cele mai bune dar tot nu merge am incercat sa resetez pc-ul dar tot nu merge am incercat si sa opresc Windows Firewall dar nimic nimic Terog ajuta-ma

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru anonim_4396):

Mai este cineva care are aceeasi problema poza:https://www.google.ro/......https?/url

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

In primul rand lasa doar un antivirus, apoi, dezactiveaza adblock pe pagina Youtube, mai apoi fa urmatoarele operatiuni, doar daca tot nu functioneaza:
apasa tasta start+r scrie appdata si enter iar apoi cauta ce scriu aici, Local\Google\Chrome\User Data si sterge totul de acolo.

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma lasa sa sterg CrashpadMetrics-active.pma

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,Frumos pentru ajutor chiar imi merge