| anonim_4396 a întrebat:

Cam la ce suma de bani se poate vinde un Galaxy S5 cu toate accesoriile cum a venit din fabrica alaturi de garantie valabila 12 luni, telefonul arata perfect si merge exceptional.
Vreau sa-l dau pe iPhone 5 tot asa cu toate accesoriile, garantie si sa arate perfect, oare acesta cam la ce bani se poate cumpara?
Alte alternative ce as avea?
Multumesc anticipat, acord funda!
Numai bine!

1 răspuns:
| Tinna666 a răspuns:

O cunostinta a cumparat un s5, cu garantue, husa originala, cu toate accesoriile si in perfecta stare cu 1600 lei acum cam un an