| Deejay9051 a întrebat:

Salut, cand am venit de la scoala am ajuns acasa si am vazut ca norton antivirus [ Free Tryal ] era off si nu puteam sa il dau pe on si am dat fix problem si degeaba, apoi am reinstalat anti virusul si am dar o scanare si spunea ca nu a gasit nimic infectat, se poate sa am vreun keylogger? de virus imi e mai putin frica pentru ca nu poate inregistra datele dar cat despre keylogger... Spuneti-va parerea

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Parerea este ca tia expirat perioada de trial care este de 30 de zile.De ce nu incerci ceva gratuit si cu licienta definitiva.http://download.cnet.com/......19223.html

| Deejay9051 explică:

Nu expirase, mai erau 16-17 zile