| cosmyn26 a întrebat:

Salut.Cand conectez castile la laptop se aude si inca casti si in boxele de la laptop...iar daca bag microfonul de la casti nu merge.Cand dau click dreapta pe sunetul de jos de langa ceas si apoi playback devices apare doar "speeakers and headphones" si "communicatios headphones". Cum sa dezactivez boxele laptopului si cum sa fac sa-mi mearga microfonul de la casti? Am cautat pe o gramada de site-uri...forumuri etc si nu am gasit nimic.

2 răspunsuri:
| TheScienceElias a răspuns:

Nu ai ceva disc cu drivere? Căci și la mine mi s-a întâmplat ceva asemănător iar driverele m-au ajutat.

| cosmyn26 explică (pentru TheScienceElias):

Nu...ca daca aveam rezolvam tot...am luat driverele de pe net cu driver genius