| nicuuu22 a întrebat:

Salut, cand conectez pc-ul la priza sa aude niste sunete din sursa (gen pâc-pâc) Imi pote spune cineva ce ar putea avea? Se poate sa se fi stricat sursa?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Sursa trebuie să fie de vină. În unele cazuri poate fi reparată.
Eu zic să te mulțumești doar cu telefonul și tv-ul, și să nu mai dai drumul la pc până nu va fi reparat ca să nu se strice și alte piese în el.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai ceva scurtcircuit in PC, care activeaza protectia sursei sau insasi sursa are probleme.
La un service pot gasi cauza.

| Al3x998 a răspuns:

Sursa ta are coil whine. Nu e stricata. Dar sunetul poate fi deranjant pentru unii. E zgomot de la bobina.

| ConfuZ108 a răspuns:

Eu zic să bagi cablurile mai bine si in comp si in priza pentru ca asa ti' se poate arde... Mereu sa le bagi mai tare, mai bine. Intelegi tuwinking