| Cosmin3926 a întrebat:

Cand credeti ca vom putea vedea telefonul Pixel 4a adus in Romania pe piata gri la un magazin de incredere?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ajunge în magazine începând cu data de 20 august (SUA, Canada, UK, irlanda, Franța, Germania, Japonia, Taiwan și Australia). În România, va mai dura puțin până când apar - cca una lună

| Catrice a răspuns:

Nu stiu de piața gri, da' pe piața neagra il găsești si mâinehee hee

| RxTx a răspuns:

Atunci cand oamemi ca tine nu o sa mai piarda timpul altora aiurea punand intrebari care nu iti folosesc nici tie nici celor ce isi rapesc catrva minute din viața lor ca să îți răspundă!

Cine are dr câștigat măcar o pâine din discuția aceasta!?

| kb9 a răspuns:

Pai lansarea lui e pe 20 August.
Cred ca o sa il vedem la inceputul lui Septembrie.