| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Cand dau sa caut ceva pe Google sau Mozilla imi intra pe Yahoo, de ce?
Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Pentru ca ai setat yahoo ca motor principal de cautare atunci cand ai instalat opera sau mozila.reinstaleaza-ti browserul si debifeaza yahoo.seteaza google.

2 răspunsuri:
| Ciori4Life a răspuns:

Nu stiu, dar poti sa intri la setari si sa dai la stergerea datelor(e ca si cum ai instala din nou google sau mozila, no sa ti se stearga altceva) sau mai cauta pe la setari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in internet explorer si descarci Adwcleaner. Scanezi cu el, stergi si restartezisistemul. Dupa aceea deschide un browser, mergi la setari si seteaza motor de motorul de cautare www.google.com