| Catalin123456 a întrebat:

Cand descarc un joc mai mare de pe magazin play se descarca si un fisier suplimentar, care are destul de mult (600mb de ex). Cand intru la manager aplicatii spune ca jocul simplu are 80mb(exemplu) cand de fapt s-au descarcat 800mb. Dupa ce il dezinstalez se elibereaza decat cei 80mb.Cum pot sa fac sa sterg si restul? Imi ocupa foarte multa memorie degeaba.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GennJayJay10 a răspuns:

Asta apare doar in cazul android mai mare de 4.4.2 dar fi atent inainte sa dezinstalezi o aplicatie sa apesi intai pe stergere date apoi da un rr la telefon daca nu se sterge gasesti in Androi/Data sau Android/Data/OBB pe card sau internal.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Catalin123456 explică (pentru GennJayJay10):

Mersi mult! de la 17gb cat mai aveam liber acum am 19gb, fix memoria jocului ca l-am dezinstalat.