| Vickyy a întrebat:

Cand ii dau like sau coment la o poza/stare unei persoane pe Facebook, prietenilor le apare in news feed ce like-uri am dat si cui am dat.
Exista vreo setare ca prietenii sa nu poata vedea chestia asta? Adica in momentul in care postez un comentariu sau dau like altcuiva sa nu apara in news feed? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca prietenii tai te au la follow, adica atunci cand intra pe profilul tau le apare "prieteni" si "urmaresti", adica primesc notificari de la tine. Spune-le sa debifeze acolo si gata