| Alphahkbg a întrebat:

Salut cand incerc sa bootez de pe USB nu mil arata in windows ce ati putea sa fac?

8 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Usb cu windows este facut bootabil? cu acel program rufus?

| gelu1970 a răspuns:

Sa faci un usb cu windows asa cum trebuie si de asemenea sa configurezi BIOS cum e necesar ca sa starteze din usb.

| Alphahkbg explică (pentru gelu1970):

Daca nu stiam sa fac un stick butabil nu mai intrebam am zis ca pe calculator nu imi recunoaste usb-ul cand vreau sa bootez dar am testat si pe laptop sa vad da ca ii futuv usb-ul dar mergea bine...

| gelu1970 a răspuns (pentru Alphahkbg):

Nu am insinuat ca nu stii sa faci un stick.
in functie de so ce vrei sa instalezi si de tipul de BIOS un stick se creeaza in diferite moduri.
insa presupun ca asta o stiai.
daca nu starteaza din USB posibil ca nu ai configurat bine BIOS.

| Alphahkbg explică (pentru gelu1970):

-{_- esti mai ceva de ajutor ca o rateala, tu ori vrei sa ma ajuti ori sa ma ironizezi ca mai apoi sa ma iei la misto, hai valea -_-

| Alphahkbg explică (pentru octav005):

Da

| gelu1970 a răspuns (pentru Alphahkbg):

Esti un ignorant si in plus paralel in problema ce o intampini cu stick.
trist ca cineva isi pierde timpul cu tine.

| Alphahkbg explică (pentru gelu1970):

Ooooo ia uite tristu fara viata care sta numa in casa si cauta sa se intreaca cu fiinte mai inteligente ca el, buna caracterizare ce'ai facutwinking
Get a life.