| alexrapid1 a întrebat:

Salut cand intru in sistem in calculator unde scrie ce memorie are hard diskul?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Hard disk-ul nu are memorie! Are spatiu!

Răspuns utilizator avertizat
| silviuemilian13 a răspuns:

Dai click dreapta pe My Computer/Manage/Disk Management...scrie in stanga disk 0 cat Gb are HDD-ul tau!

| Nucu1234 a răspuns:

1. Start--> (ai in dreapta jos un Run) Run --> scrii in casuta DxDiag/dxdiag--> Enter. Aici iti arata totul despre calculator

2. My computer--> Click dreapta C--> proprietens--> aici iti arata cat ai liber pe C, cat e ocupat, si cat ai in total
My computer--> Click dreapta D--> proprietens--> La fel si aici.

Aduni cat ai total in C si in D si aflii big grin