| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Salut
cand intru pe facebook, la arte si distractii(sau cum se citeste), la setari, am de exemplu la jocuri selectat: monopoly, mall world, fishville.
de exemplu, nu ma mai joc mallworld si vreau sa il sterg din jocuri.cum fac asta? pentru ca nu imi apare nicio optiune de detele.nici aici, nici la favorite musicians...help pls. funda

Răspuns Câştigător
| KassyDollshe a răspuns:

Dai acolo unde iti scrie distractii, unde ai tu jocurile tale jucate, si dai clic dreapta pe el sau langa el iti scrie "delete" sau "sterge".happy