| xBulbucel a întrebat:

SAlut, Când intru pe Nvidia psysX setup 9.09.841 system software. se încarcă o chestie apoi îmi zice să dau accept la licenţă "I accept the license" şi. dau acolo Accept, bifez şi îmi apare să dau next, când dau next nu se întâmplă nimic, dau de 1000000000000 de ori click pe next şi nu se întâmplă nimic... de ce? precizez nu îmi iese din pach

1 răspuns:
| Vl4dimir a răspuns:

Incearca sa bifezi "I don't accept the license agreement" si daca iti ramane next-ul de poti sa dai pe el, inseamna ca este o eroare a patch-ului de install. Incearca atunci sa descarci ultima versiune a patch-ului de pe internet. Si mai verifica, daca patch-ul tau nu este unul de tip "BETA", care inseamna ca este in probe si de aia iti face figuri.