| anonim_4396 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe discord si ma joc (pe telefon) se aude ca naiba jocu, si nu e doar discordu, si messenger si WhatsApp, toate fac asa, am incercat orice pereche de casti si tot asa, o solutie

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat si pe alt telefon sa vezi cum iti face, daca e situatia similara? O instalare, dezinstalare, update de sistem, o resetare la setari, totala, golirea de cache, orice? Ce telefon ai?

| alexxxjdjdb a răspuns (pentru CM7YRE):

Am un p9 lite 2017, am incercat si pe alt telefon, tot asa, cu alte casti, update de sistem am facut, golirea de cache, tot, nimic