| Dennis1234 a întrebat:

Când vreau să actualizez aplicațiile din Play Store se descarcă foarte greu! Și problema nu este din cauza internetului, am full wi-fi!

2 răspunsuri:
| Kefry a răspuns:

Poți avea full la Wi-Fi dar depinde de ce viteză de download ai la internet. Scrie pe contractul de la firma de la care ai internet.

| Dennis1234 explică (pentru Kefry):

Ideea e ca până acum câteva zile se descărca un joc de 50 de MB în 20 de secunde, iar acum, stau o veșnicie! S-ar putea să fie o cădere de semnal?