| Like555 a întrebat:

Salut, cand vreau sa bootez de pe stick imi da eroare: disk error occurred, ctrl+alt+del pentru restart, stickul merge, am incercat si cu 3 stickuri care in alt pc merg. Deci cum as putea sa bag windowsul?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in BIOS si da-i setare sa boot-eze si de pe USB. Daca n-are optiunea, n-ai ce face!

| Like555 explică:

Pe pc, am incercat cu alt hdd dar degeaba. cd rom nu am.

| Reanu_Re_1972 a răspuns:

Pe un laptop? aceeasi problema am intimpinat si eu. pe laptop pe pc boota pe laptop nu e ceva din bios trebuie schimbat ceva o setare in bios,, eu nu m-am mai chinuit am facut un dvd si am bootat de pe dvd