| Narcis321122 a întrebat:

Cand vreau sa imi instalez windows-ul mi se incarca fisierele windows si dupa ce se incarca imi apare ecranul negru si cu cursorul. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce windows instalezi? de pe ce stik il instalezi? cd? problema poate fi
cd ala sau stik e corupt, zgariat sau hardul tau are ceva probleme

| Narcis321122 explică (pentru RAY):

Pai instalez un windows 7 de pe stick, s-ar putea sa ai dreptate cu hardul

| RAY a răspuns (pentru Narcis321122):

Lucrez in domeniu de 5 ani man, cand am probleme de genu de hard vad ce are prin hirens boot cd, dar isi dai seama daca il auzi atent

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fisiere corupte... fa-ti din nou stick-ul.

| BobocelMihai a răspuns:

Ce windows vrei sa instalezi?

| Narcis321122 explică (pentru BobocelMihai):

| BobocelMihai a răspuns (pentru Narcis321122):

Are hardul beduri. Faci 2 partitii si nu mai instalezi in C. faci copierea windowsului in D

| Narcis321122 explică (pentru BobocelMihai):

Pai nu imi intra sa inceapa instalarea