| TwiSt1997 a întrebat:

Care casti sunt mai bune? http://www.emag.ro/......D266WMBBM/ sau http://www.emag.ro/......DWR6JBBBM/ Vreau sa stiu care se aude mai tare si care are mai mult bass, dar cu un sunet curat.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pentru ce le vrei si la ce o sa le conectezi? Ambele sint niste petarde, la banii astia (poate vreo 10-20-30 RON mai mult) iti iei Koss Porta Pro de pe amazon.co.uk (de acolo le-am luat eu, posibil sa gasesti si pe ebay sau amazon.com, dar intervine partea cu vama/TVA-ul atunci). Crede-ma ca am ascultat si destule casti de 4-500 RON ca sa iti zic ca nu sint cu nimic mai prejos KPP-urile.

| TwiSt1997 explică (pentru KodrutZ):

Nu-mi plac cum arata.Din astea 2 ce-ai alege? Sau ceva asemanator pana in 150 lei?

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY! Tu vrei castile ca sa SUNE bine, sau ca sa te duci cu ele la parada modei? Dintre astea doua as alege astea - http://www.emag.ro/......E8430BBBM/

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

HD201 daca nu ai de unde sa renunti la un pachet de tigari si sa iei 202-ul.

| TwiSt1997 explică (pentru KodrutZ):

Nu fumezhappy

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Gasesti tu ceva, maninci o pizza mai putin. Ca idee, eu am KPP-urile mele de vreo 5 ani, timp in care le-am schimbat o data buretii. De auzit se auzit in continuare de se uita lumea ciudat la mine pe strada si se intreaba ce o fi cu mecla aia de parca as fi la masaj erotic, nu pe strada. Inutil sa zic ca mai dau din an in paste peste un alt cetatean cu KPP pe urechi si ne salutam, zimbitori, desi nu ne cunoastem defel. Ca la faza cu soferii de masini scumpe si rare care se saluta in trafic desi nu s-au vazut vreodata la ochi.

| TwiSt1997 explică (pentru KodrutZ):

Strict din cele 2 puse de mine?laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Nici una. Daca e sa arunc cu banii, atunci ma duc la un restaurant misto. Sau ii donez. Dar daca e sa cumpar ceva, atunci cumpar chestii care merita. Serios, nu iti pot recomanda asemenea petarde. Ete si niste Koss-uri la eMAG in bugetul tau. Si cu GARANTIE PE VIATA. http://www.emag.ro/......DJYJJBBBM/

| OnuOnulică a răspuns:

A 2-a variantă.