| GabyAlexLupu a întrebat:

Salut, care dintre urmatoarele placi video credeti ca este mai buna, si de ce?
Placa video MSI NVIDIA GeForce GTX 750 Ti OC Twin Frozr GAMING, 2048MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, VGA, Military Class 4
sau
Placa video MSI AMD Radeon R9 270 OC Twin Frozr GAMING, 2048MB, GDDR5, 256bit, HDMI, 2x DVI, Display Port, Military Class 4

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

270. Dar daca stii ca ai o sursa de 2 bani, mergi pe 750ti deoarece consuma mai putin.

| SouLIce a răspuns:

R9 270